top of page

1- "Ürün veya ürünlerin değişim veya iade işlemine tabi tutulabilmesi için, kullanılmamış, kirlenmemiş ve tadilat görmemiş olmaları gerekmektedir."

2- "Sabo terlik değişim ve iade taleplerinde, ürünün orijinal kutusuyla birlikte geri gönderilmesi gerekmektedir. Ürün üzerinde, denenme veya kısa süreli kullanıma bağlı olarak kaynaklanabilecek herhangi bir iz (tabanın kirlenmesi, deri yüzeyinde iz oluşumu vb.) bulunmamalıdır."

3- "Yukarıda belirtilen koşullara uymayan ürünlerin iade veya değişim talepleri maalesef kabul edilemeyecektir."
 

4- Değişimlerde oluşacak teslimat masrafları:

   a - SATICI kaynaklı hatalarda (yanlış/eksik ürün gönderimi, alt/üst beden uyumsuzluğu, üretim hataları vs.) kargo masrafları SATICI tarafından karşılanacaktır.

   b - ALICI kaynaklı hatalarda (yanlış model, renk, beden, adet seçilmesi vs.) kargo masrafları ALICI tarafından karşılanacaktır.
   c - Bu sebeple, yüksek kargo ücretleri ödememek için, ürünleri Yurtiçi Kargo ile gönderebilirsiniz. Yurtiçi Kargo şubesine kargonuzu teslim ederken, '764868074 no.lu  Mefly Uniforma Vedat Saka anlaşmalı hesabı ile PEŞİN ÖDEMELİ olarak göndermek istiyorum diyebilirsiniz.

5- "İade ve değişim işlemlerinin daha hızlı tamamlanabilmesi adına, siparişinizle birlikte gönderilen iade formu okunaklı bir biçimde doldurmayı gözden kaçırmamanızı rica ederiz."

6- İade işlemleri genellikle ürünün bize ulaştığı tarihten itibaren 7-10 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır."

7- "Ürün iadeleri için lütfen ürün faturasını kesinlikle eklemeyi unutmayınız. Kurumsal bir faturaya sahip olan iade edilecek ürünler için ise, kurumunuz tarafından düzenlenmiş olan iade faturasını da göndermeyi unutmayınız. Kurumsal adına yapılan sipariş iadeleri için, iade işleminin tamamlanabilmesi için iade faturası'nın düzenlenmesi gerekmektedir."

bottom of page